De Praktijkbegeleiders BV

Contact

De Praktijkbegeleiders BV
Lylantse Plein 1, kamer 136
2908 LH Capelle aan den IJssel
Tel: 0165 – 857575
E-mail: info@praktijkbegeleiders.nl

Christel van Halderen
Directeur / coach
E-mail: christel@praktijkbegeleiders.nl
Tel: 06 – 52 55 47 44

Rosa Da Encarnacao
Coach
E-mail: rosa@praktijkbegeleiders.nl
Tel: 06 – 27 31 55 09

Willeke Havelaar
Coach
E-mail: willeke@praktijkbegeleiders.nl
Tel: 06 – 46 91 60 49

Marian Kranenborg
Coach
E-mail: marian@praktijkbegeleiders.nl
Tel: 06 – 41 11 45 93

Jo Loenis
Administratie
E-mail: administratie@praktijkbegeleiders.nl
Tel: 06 – 52 41 27 12

Marcel van Halderen
Coach
E-mail: marcel@praktijkbegeleiders.nl
Tel: 06 – 52 41 02 13


Ben je op zoek naar werk en zoek je daarbij begeleiding om werk te vinden en/of om het werk te behouden of heeft u als werkgever werk voor een jongere met een afstand tot de arbeidsmarkt. Vul je dan hier je/uw contactgegevens in. Wij zullen dan zo spoedig mogelijk contact opnemen.

Uw naam (verplicht)

Uw email

Uw telefoonnummer

Uw woonplaats

Onderwerp

Uw bericht

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *